Ceļojums uz multfilmu un pasaku zemi

Ceļojums uz multfilmu un pasaku zemi

Janvāra otrajā nedēļā Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā daudziem izbrīnu radīja izlīmētie paziņojumi par atrasto kurpīti. Princis ļoti vēlējās atkal sastapt kurpītes īpašnieci!
Karalis un karaliene ieteica rīkot balli, uz kuru droši vien ierastos arī kurpītes īpašniece. Tā 17. janvārī tika rīkota balle karaļa pilī, uz kuru devās arī Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi, tērpušies multfilmu un pasaku varoņu tērpos.
Ballē skatītājus iepriecināja meža dzīvnieku pūtēju kvartets (sk. Aigars) ar dziesmu „Despacito” un atraktīvo rotaļu. Lielās rūķu meitenes savā dejā parādīja skatītājiem moderno deju soļus un azartiskumu, mazie dejotāji graciozi izdejoja Rotaļlietu deju (sk. Dita), Vijolnieki organizēja un atskaņoja rotaļdejas (sk. Liene), savā raksturīgajā manierē Salavecītis un vasara izpildīja klavieru duetu (sk. Jeļena). Augstāko vērtējumu no skatītājiem saņēma iestudējums „Ince, Mince un citi kaķi” (sk. Lilita). Nakts Karaliene (sk. Aija) meklēja savu pazudušo meitu Paminu un visus pārsteidza ar izpildīto āriju no V.A. Mocarta operas “Burvju flauta”. Kurpīti uzlaikot bija ieradusies arī Simsonu ģimene (sk. Indra). Karaļa galma lomās iejutās 5. kl. audzēkņi (sk. Iveta).
Tika izdejotas dažādas rotaļdejas, balles dejas visdažādākajos ritmos. Balles noslēgumā labākās maskas saņēma saldumus.
Par mūziku vakara gaitā gādāja Mārtiņš Laganovskis.


BMMS direktore Marija Bukša

Ceļojums uz multfilmu un pasaku zemi 0Ceļojums uz multfilmu un pasaku zemi 1Ceļojums uz multfilmu un pasaku zemi 2