Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts

Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts

13. oktobrī, Baltinavas novada SIA „Pietālava" veikala telpās tika atklāts sestais no kopumā 15 bankomātiem, ko Swedbank apņēmusies uzstādīt novados, kuros šobrīd nav nevienas bankas bankomāta. Iniciatīva tiek īstenota Swedbank izstrādātās Latvijas reģionu attīstības programmas ietvaros. Līdz gada beigām skaidras naudas pieejamību plānots nodrošināt arī Amatas, Beverīnas, Burtnieku, Ciblas, Garkalnes, Krustpils, Pārgaujas, Riebiņu un Vārkavas novados.

Uz bankomāta atklāšanu „Pietālava" telpās pulcējās pārstāvji no Baltinavas novada– novada priekšsēdētāja Lidija Siliņa, lauku attīstības speciāliste Sarmīte Tabore, novada domes izpilddirektors Henrihs Logins-Slišāns, sabiedrisko attiecību un tūrisma speciāliste Madara Siliņa, kā arī pasākuma vadītāja- kultūras nama vadītāja Gunta Pudnika. Pasākumā piedalījās arī SIA „Pietālava" īpašnieks Laimonis Šakins. Savukārt, Swedbanku pārstāvēja klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs, Swedbank finanšu centra „Daugavpils" vadītājs Edmunds Užens. Atklāšanas pasākumu kuplināja arī Latvijas Pašvaldību savienības Sabiedrisko attiecību padomniece Maija Pētermane.

Izskanot oficiālajām uzrunām, laba vēlējumiem un paldies vārdiem par izveidoto sadarbību, pasākuma dalībnieki devās uz veikala telpām, lai svinīgā brīdī Swedbank klientu servisa pārvaldes vadītājs Vadims Frolovs simboliski no bankomāta izņemtu pirmo banknoti. Arī Lidija Siliņa simboliski izņēma pirmo naudaszīmi. Pēc kopīgā fotomirkļa- „selfija" pie bankomāta, viesi fotografējās arī pie Amatnieku centra, kā arī apmeklēja jauno tūrisma objektu- „Ontona i Annes parku".

„Lai šis bankomāts un citi viņa brāļi sabiedrības vajadzībām kalpotu ilgi jo ilgi! Lai bankomātam netrūkst klientu un nebeidzas naudiņa!" pasākuma izskaņā vēlēja Gunta Pudnika.

Teksts, foto: Madara Siliņa, Baltinavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste

Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts 0Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts 1Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts 2Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts 3Baltinavā atklāts Swedbank bankomāts 4