Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā

Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā

Kā katru gadu arī šogad 11. klase sveica savus skolotājus Skolotāju dienā. 4. oktobra rītā Ilmārs, Zane, Samanta, Kitija un Marta sagaidīja skolotājus Baltinavas vidusskolā. Katram dāvināja ziedu pušķi un burvīgu smaidu, novēlot jauku dienu.
11. klase aicināja skolotājus uz Skolotāju balli Paaudžu centrā. Skaisti dekorētā telpā ar baloniem, pie gaumīgi un garšīgi klāta galda, par kuru parūpējās Baltinavas novada dome un vidusskolas tehniskais personāls, skolotāji uzklausīja tieši viņiem veltītus apsveikumus un dziesmas.

Skolotājus sveica skolas skolēnu padome, katram dāvinot mazu, mīļu suvenīru – saldu taurenīti.


Pasākuma organizatori neļāva skolotājiem skumt un piedāvāja dažādas aktivitātes. Piemēram, skolotājiem bija jāizpilda mājasdarbs, kuru viņi protams bija aizmirsuši izpildīt, tādēļ saņemot lapiņu ar uzdevumu, nekavējoties ķērās pie tā izpildes. Tā skolotāji atcerējās savus skolas gadus – mīļākos skolotājus, mīļākos mācību priekšmetus, savus klases biedrus un interesantus notikumus. Atbildes uz jautājumiem par skolas gadiem izvērtās par jautru atmiņu šovu.
10. klases skolnieces Renātes Ločmeles virtuozās akordeona spēles pavadījumā jaunieši apdziedāja skolotājus, akcentējot viņu darbu, intereses, atpūtu, braucienus, sasniegumus, apģērbu un matu krāsu. Svētku noslēgumā Ilmārs pasniedza torti.


Baltinavas novada domes priekšsēdētāja Sarmīte Tabore pasniedza Baltinavas novada domes Atzinības rakstus Imantam Slišānam, Aijai Naglei, Tatjanai Bolgarovai un Anitai Keišai par devumu izglītības darbā Baltinavas novadā un ar pedagoģiskā darba stāža jubileju.

Patīkami redzēt, ka mūsu skolotāji ir aktīvi, jautri un ar labu humora izjūtu.
Skolotāji, saglabājiet sevī visu labo un gaišo, dalieties tajā ar citiem, un vienmēr protiet laimīgi būt!Baltinavas vidusskolas 11. klase

Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā 0Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā 1Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā 2Skolotāju diena Baltinavas vidusskolā 3