Emociju karuselis Valmierā

Emociju karuselis Valmierā

8.oktobrī 8.- 9.klase brauca ekskursijā uz Valmieru,vienu no senākajām pilsētām Latvijā. Pirmais mērķis bija zirgaudzētava “Kocēni”. Ieraugot skaistos zirgus, daudzi bija stāvā sajūsmā. Bija iespēja izjāt ar zirgiem un pārvarēt bailes. Zirgaudzētavas samniece bija ļoti laipna.


Kā nākamo devāmies apmeklēt “Valmieras stikla šķiedru”. Skolēni ieradās ar tādu mērķi, lai uzzinātu, ko tur vispār dara un kā to dara. Protams, izveda ekskursijā pa rūpnīcas teritoriju, bet izdevās apskatīt mazu saļiņu no visa. Izejot no rūpnīcas, daudzi dabūja atbildes uz jautājumiem, kas mocīja pat mani.
Vislielākai emociju sprādziens bija Gaujas stāvo krastu “Sajūtu parks”. Daudziem paliks atmiņā šīs emocijas. Visbailīgākais bija nobrauciens no vienas Gaujas malas uz otru. Daudzi to pārvarēja.


Kā pēdējais bija Valmieras teātris un izrāde “Pazudušais dēls” pēc Rūdolfa Blaumaņa darba motīviem. Skolēni izrādi skatījās ar aizrautību. Bija smieklīgi un bēdīgi brīži. Teātra izrāde bija emocionāla un ar iespaidīgiem efektiem. It īpaši, kad beigās bija sprādziens. Izejot no teātra, visi bija apmierināti ar teātra izrādi un ar šo dienu.


AUTORE: Liene Kaša, 8. klase

Emociju karuselis Valmierā 0Emociju karuselis Valmierā 1Emociju karuselis Valmierā 2Emociju karuselis Valmierā 3Emociju karuselis Valmierā 4Emociju karuselis Valmierā 5Emociju karuselis Valmierā 6