Iedzīvotāju tikšanās ar deputātiem

Iedzīvotāju tikšanās ar deputātiem

8. decembrī Baltinavas novada iedzīvotājiem tika piedāvāta iespēja- tikties ar domes deputātiem un administrāciju, lai klātienē uzdotu sev interesējošos jautājumus. Sapulcē piedalījās arī Saeimas deputāts Jānis Trupovnieks. Tikšanos atklāja domes priekšsēdētāja Lidija Siliņa, atgādinot iedzīvotājiem par gada laikā paveikto- budžeta izpildi, sakoptajiem objektiem, realizētajiem projektiem un lielākajiem pasākumiem. Par baltinaviešiem aktuālākajiem jautājumiem, kas šobrīd tiek apspriesti Saeimā pastāstīja J. Trupovnieks – gan par izglītības reformu, teritoriālo reformu, gan nodokļiem un pensiju pārrēķināšanu. Saeimas deputāts pateicās Baltinavas novada domes deputātiem par ieguldīto darbu novada labklājības veidošanā, kā arī atgādināja iedzīvotājiem, ka arī viņu spēkos ir izteikt savus priekšlikumus un idejas, piedaloties novadam svarīgu jautājumu risināšanā.

Iedzīvotājus interesēja dažādi jautājumi- par ūdens cenu kāpumu, ielu apgaismojuma ilgumu u.c. personiski jautājumi. Tika uzdoti jautājumi arī Trupovnieka kungam, kā, piemēram, par iespējamo novadu apvienošanu.

Paldies, novada iedzīvotājiem, kas ieradās uz tikšanos! Jāatzīmē, ka tikšanās dalībnieki varēja būt kuplākā skaitā, taču tas, iespējams, saistīts ar tikšanās laiku, kas nebija pieejams lielākai iedzīvotāju daļai.


Teksts, foto: Madara Siliņa

Iedzīvotāju tikšanās ar deputātiem 0Iedzīvotāju tikšanās ar deputātiem 1