Borisa un Ināras Teterevu fonds apbalvoja biedrību “Jaunieši Baltinavai”

Borisa un Ināras Teterevu fonds apbalvoja biedrību “Jaunieši Baltinavai”

Piektdien, 20. maijā, atskatoties uz piecos fonda darbības gados paveikto, Borisa un Ināras Teterevu fonds pasākumā «Ne adatai kur nokrist» godināja labdarības un brīvprātīgā darba veicējus no visas Latvijas. Fonda godinājumu par veikumu saņēma 12 organizācijas.

«Esam gandarīti un pateicīgi par mūsu kopīgi paveikto šajos gados. Ticam, ka paveiktais un sasniegtais maina pasauli ap mums, padarot to labestīgāku, sakoptāku un sirdsgudrāku. Mēs neapstāsimies. Un zinām, ka Jūs būsiet kopā ar mums!» pauž mecenāti Boriss un Ināra Teterevi

Borisa un Ināras Teterevu fonda godinājumu saņēma arībiedrība «Jaunieši Baltinavai» un tās rosīgā komanda par veikumu sava dzimtā novada kultūras vērtību un tradīciju nesavtīgā un prasmīgā kopšanā (sk. video).

Dibināta 2011. gadā, tajā aktīvi darbojas Baltinavas novada jaunieši. Iesaista brīvprātīgos katrā rīkotajā pasākumā. Visiem pasākumiem viens galvenais mērķis — ieinteresēt un mudināt rosīties visu vecumu Latvijas vismazākā — Baltinavas novada – 1300 iedzīvotājus.

Pēdējo divos gados paveiktais: aizaugušas pļavas vietā ierīkots hokeja laukums; sarīkoti novada svētki, sakopšanas talkas, sporta dienas un Borisa un Ināras Teterevu fonda finansētais projekts «Tev, man un visiem mums — lai top Baltinavā!» devis iespēju saglabāt novada kultūras tradīcijas.

Baltinavā dzimusi tūkstošiem skatītāju iemīļotā teātra izrāde „Latgola.lv" («Ontans i Anne»). Nu šeit izveidots tās galveno varoņu Ontana i Annes tematiskais parks — labiekārtota atpūtas vieta un jauns tūristu apskates objekts. Ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu iegādāti nepieciešamie materiāli parka tiltiņa atjaunošanai, soliņu, lapenes un šūpoļu izgatavošanai – viss darbs tika paveikts pašu jauniešu rokām. Gadā parkā notiek vismaz 10 pasākumu, katrā no tiem iepriecinot 400-500 skatītāju

Informāciju sagatavoja:

Diana Germane

Sabiedrisko attiecību speciāliste
diana.germane@teterevufonds.lv
www.teterevufonds.lv