Baltinavā viesojas „Draudzības velobrauciena" dalībnieki

Baltinavā viesojas „Draudzības velobrauciena

13. maijā Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Augstskolas (RA) pārstāvji uzsāka kopīgu „Draudzības velobraucienu" gar Latvijas sauszemes ārējo robežu. Velobrauciens notiek līdz 16. maijam un tā mērķis ir veicināt VRK un RA tēla atpazīstamību sabiedrības vidū, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, veicināt patriotisko audzināšanu, kā arī piesaistīt jauniešus mācībām VRK un studijām RA.

Velobrauciena dalībnieku maršruts: Rēzekne–Kārsava–Baltinava–Punduru robežapsardzības nodaļa–Šķilbani–Viļaka – Žīguri–Katleši–Bērziņu robežapsardzības nodaļa–Liepna–Pededzes robežapsardzības nodaļa–atpūtas vieta „Silenieki"–Rēzekne.

Lai sagaidītu brauciena dalībniekus Baltinavā, Baltinavas vidusskolas skolēni, skolas direktors Imants Slišāns ar velosipēdiem brauca viņiem pretim uz Kārsavas novada pusi, tādējādi, Baltinavā velobraucēji ieradās pavisam kuplā skaitā.

Pēc kopīga foto mirkļa dalībnieki, vidusskolas skolēni un skolotāji pulcējās Paaudžu centrā. Pēc ansambļa „Vērmelīte" izdziedātās novada himnas, velobrauciena dalībnieki pateicās par sirsnīgo uzņemšanu.

Gan Valsts robežsardzes koledžas, gan Rēzeknes Augstskolas pārstāvji skolēnus iepazīstināja ar studiju iespējām un aktualitātēm šajās mācību iestādēs.

Fotogalerija

Madara Balode, Baltinavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste

Baltinavā viesojas „Draudzības velobrauciena" dalībnieki 0Baltinavā viesojas „Draudzības velobrauciena" dalībnieki 1Baltinavā viesojas „Draudzības velobrauciena" dalībnieki 2