Akcija „Apceļo ATZELI!"

Akcija „Apceļo ATZELI!

Jau piekto gadu pēc kārtas tūrisma akcija „Apceļo Atzeles zemi" norisināsies senās Atzeles zemes teritorijā – Viļakas, Balvu, Baltinavas, Alūksnes un Apes novados. Akcija ilgs no š.g. 1. maija līdz 31. oktobrim, kuras laikā ceļotāju un it īpaši skolēnu acis priecēs 15 aizraujoši un izzinoši objekti.
Lai piedalītos akcijā, jāizdrukā krustvārdu mīkla (atrodama www.atzele.wordpress.com, kā arī Baltinavas mājaslapā). Risinot krustvārdu mīklu, pakāpeniski uzzināsiet Atzeles noslēpumus un iepazīsiet tos klātienē, izjutīsiet nesteidzīgo dabas skaistumu, iepazīsiet senās amatu prasmes, atklāsiet muzeju neparastās gadsimtu mīklas, iejutīsieties pasaku noslēpumainajā pasaulē. Īpaši aicinām skolēnus uz saistošām un izzinošām ekskursijām Atzeles zemē!
Klasei, kas būs atrisinājusi krustvārdu mīklu un apciemojusi visvairāk objektus, dāvanā Balvu baseina apmeklējums vai pica katram skolēnam! Akcijas noteikumi: katrā objektā klase nofotografējas tā, lai var redzēt visus dalībniekus un kādu zīmīgu vietu konkrētajā objektā un kopā ar atrisināto krustvārdu mīklu atsūta uz e-pastu atzele@gmail.com līdz 10. novembrim. Katrai grupai būs iespēja prezentēt savu ceļojumu noslēguma ballē 21. novembrī. Atrisināta krustvārdu mīkla būs arī ieejas biļete akcijas noslēguma ballē Gaujienā 21. novembrī.
Esi aicināts apceļot Atzeles zemi!

Dokuments:
Dokuments: