RSS

Baltinavas MMS

← Iepriekšējā Nākamā → 1 2 3
Attēlotas 1-15 no 32
Jaunākās galerijas

Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā top šarmanti rūķi

1 mēnesis atpakaļ
29.novembrī Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā notika radoša darbnīca. No audekla, diegiem, krāsainām bumbiņu virtenēm audzēkņi izgatavoja brīnišķīgus Ziemassvētku rūķīšus.
Baltinavas mūzikas un mākslas skola

18.decembrī Mūzikas un mākslas skolā notiks koncerts

1 mēnesis atpakaļ
18.decembrī plkst.18:00 Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā notiks audzēkņu koncerts "Ziemassvētku ieskaņai". Kamerzālē, klasēs un gaiteņos apskatāma audzēkņu pirmā pusgada Radošo darbu izstāde. Gaidīsim ciemos!
Baltinavas mūzikas un mākslas skola

Kamermūzikas koncerts “Garām slīdošie mirkļi”

1 mēnesis atpakaļ
22. novembrī Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas kamerzālē notika kamermūzikas koncerts saksofonam ar klavierēm “Garām slīdošie mirkļi”.
Baltinavas mūzikas un mākslas skola
Skolas darbības pamatmērķi

1. Radīt apstākļus, lai veicinātu to vērtību un prasmju, kas nepieciešamas humānas, atklātas, demokrātiskas, sabiedrības radīšanai un uzturēšanai, lai nodrošinātu profesionālās ievirzes izglītības programmās noteikto mērķu sasniegšanu:

- izglītojamajiem radīt motivāciju mācīties un nodrošināt iespēju sagatavoties profesionālās vidējās izglītības ieguvei;

- sekmēt izglītojamā veidošanos par garīgi attīstītu, brīvu un radošu personību;

- veidot izglītojamā pozitīvu attieksmi pret līdzcilvēkiem;

2. Nodrošināt efektīvas un nepārtrauktas pārmaiņas, kas sekmētu Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas darba rezultātu kvalitāti, izglītojamo un pedagogu radošo darbību un sadarbību visos līmeņos

3. Sekmēt Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas, kā galvenās kultūrvides saglabātājas un veicinātājas apkārtējā sabiedrībā funkcijas.