Koncerts Mūzikas un mākslas skolā

Koncerts Mūzikas un mākslas skolā
4. aprīļa pēcpusdienā Baltinavas Mūzikas un mākslas skolā viesojās vecāki, lai klausītos audzēkņu koncertu Lieldienu noskaņās un noklausītos psihoterapeites Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas docētājas Aloidas Jurčenko lekciju “Kā man pazīt savu bērnu.”, kā arī lai tiktos individuāli ar pedagogiem, pārrunātu mācību un audzināšanas jautājumus.
Koncertu ieskandināja skolotāju Lienes Loginas un Sandras Circenes skandētās tautas dziesmas par Lieldienām. Jaunāko klašu skolēni izdziedāja populārākās Lieldienu dziesmas.
Vecākus iepriecināja atskaņotie latviešu komponistu skaņdarbi, gan citu slavenu komponistu darbi Ievas Kozlovskas, Riharda Logina, Rolanda Circeņa, Samantas Juhmanes, Agneses Razminovičas, Endija Ločmeļa izpildījumā. Koncerta izskaņā klausītāji baudīja jestrās, latgaliešu tautas dziesmas un dejas kapelas sniegumā.
Pēc koncerta vecākiem bija iespēja atsvaidzināt, vai arī no jauna uzzināt daudzas lietas, kas saistās ar bērna audzināšanu mūsdienās- pasaulē, kas pārbagāta ar dažādām tehnoloģijām. Digitālā pasaule, kas kļūst par bērna neatņemamu sastāvdaļu, kā tajā neapmaldīties, nebūt atkarīgiem, atrast alternatīvas, par šīm tēmām tika diskutēts kopā ar psihoterapeiti Aloīdu Jurčenko, kurai nav svešs darbs mūzikas skolā un arī problēmas, jo viņa kā klavierspēles pedagogs skolā ir nostrādājusi 21 gadu.
Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 0Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 1Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 2Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 3Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 4Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 5Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 6Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 7Koncerts Mūzikas un mākslas skolā 8