Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki

Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki

21.jūlijā Baltinavā notika Bērnības svētki tiem bērniem, kas sasnieguši sešu gadu vecumu un svētki pilngadību sasniegušajiem jauniešiem. Svētku gaviļnieki savus svētkus iesāka Baltinavas Romas katoļu baznīcā ar svinīgo dievkalpojumu, lai vēlāk pulcētos parka estrādē. Mazos gaviļniekus estrādē ieveda viņu krustvecāki, bet lielos — vecāki.

Klātesošos sveica Baltinavas novada domes priekšsēdētāja Sarmīte Tabore. Mazākos svētku dalībniekus sagaidīja Anitas Ločmeles vadītā bērnu teātra pasaku tēli — Vinnijs Pūks, Sivēns, Bārbija, Bitīte Maija un Minjona, bet tad no nez kurienes parādījās arī Vilks, kas gribēja izjaukt svētkus. Taču ar kopīgiem spēkiem Vilku izdevās sasiet un svētkus turpināt. Mazos gaviļniekus bērnības šūpolēs izšūpoja krustvecāki un saņēmuši apsveikumus viņi varēja doties turpināt svinības kopā ar vecākiem. Pilngadniekus pēdējo reizi bērnības šūpolēs izšūpoja vecāki. Viņiem dejoja Viļakas bērnu un jauniešu sporta skolas dejotāji.
Paldies visiem svētku dalībniekiem un visiem tiem, kas palīdzēja, lai svētki izdotos.


Teksts: Baltinavas kultūras nama vadītāja Inta Ločmele

Foto: Vilhelms Laganovskis

Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 0Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 1Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 2Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 3Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 4Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 5Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 6Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 7Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 8Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 9Baltinavā nosvinēti Bērnības un Pilngadības svētki 10