Informācija, kuru svarīgi zināt, ja vēlies doties uz Aglonu 24. septembrī

Informācija, kuru svarīgi zināt, ja vēlies doties uz Aglonu 24. septembrī

Ieiešana Aglonas bazilikas sakrālajā laukumā 24. septembrī no plkst. 9.00.
Ļoti ieteicams ierasties līdz plkst. 14.00. Ieiešana notiks caur vārtiem nr. 1., 2., 4., 6 (shēma atrodama, noklikšķinot uz saites, kas atrodama teksta beigās).
Cilvēkiem ar kustību traucējumiem paredzēti vārti nr. 3(shēma atrodama, noklikšķinot uz saites, kas atrodama teksta beigās). Pirms ienākšanas būs jāiziet drošības kontrole, tad varēs doties uz sektoru, kuru norādīs brīvprātīgie. Sakrālajā laukumā būs izvietotas bezmaksas labierīcības (sanitārie mezgli, WC), darbosies medicīniskās palīdzības punkti. Lūgums bez vajadzības neatstāt savu sektoru un bazilikas sakrālo laukumu. Neskaidrību gadījumā varat vērsties Informācijas centrā (ārpus sakrālā laukuma) vai pie brīvprātīgajiem (sakrālā laukuma teritorijā). Lūgums pasākuma laikā mobilos telefonus uzstādīt klusuma režīmā vai izslēgt.
Ieejas kartes: No 9. līdz 23. septembrim baznīcās var izņemt ieejas karti uz pāvesta svinēto Svēto Misi Aglonā.
Ja kāds vēlas doties uz Svēto Misi Aglonā, bet nav reģistrējies, tad līdz 23. septembrim var doties uz savu draudzi un interesēties par brīvām ieejas kartēm. Katrai draudzei ir piešķirts neliels šādu ieejas karšu skaits. Uz Aglonu var doties arī bez ieejas kartes, vienīgi šiem cilvēkiem, iespējams, nebūs nodrošināta Svētās Mises grāmatiņa.
Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis 15. augusta svētku noslēgumā teica:Brauciet visi! Aglona uzņems visus!


Detalizēta informācija un satiksmes organizācijas shēmas pieejamas lpr.gov.lv/lv/2018/vizite_aglona/#.W6SMRc9oTIU