Baltinavas novada domē viesojas KF Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls

Baltinavas novada domē viesojas KF Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls

31.oktobrī Baltinavas novadā ciemojās Krievijas Federācijas Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls Andrejs Vladimirovs, lai pārrunātu sadarbības iespējas kultūras un tūrisma jomā, kā arī vīzu režīma atvieglošanā pierobežas iedzīvotājiem. Kā jaunums bija informācija par to, ka dažas Maksavas augstākās mācību iestādes piešķir ārvalstu studentiem kvotas, ar kuru palīdzību arī latviešu jaunieši bez maksas var studēt Krievijas augstskolās, ja ir tāda vēlme.
Ar ģenerālkonsulu un viņa delegāciju tikās Baltinavas novada priekšsēdētāja Sarmīte Tabore, izpilddirektors Jānis Bubnovs, priekšsēdētājas vietniece Inese Siliņa, kā arī sabiedrisko attiecību speciāliste Silvija Buklovska. Aizkustinoši skaistas dziesmas dziedāja arī Baltinavas vidusskolas ansamblis «Vērmelīte» (vadītāja Aija Nagle).

Baltinavas novada domē viesojas KF Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls 0Baltinavas novada domē viesojas KF Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls 1Baltinavas novada domē viesojas KF Daugavpils konsulāta ģenerālkonsuls 2