Baltinavas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā novembrī

Baltinavas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā novembrī

8. novembrī mūsu pašu Baltinavas vidusskolā norisinājās Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „A” grupas jauniešiem un jaunietēm, kurās paši baltinavieši aktīvi piedalījās, lai aizstāvētu savas skolas godu!
Baltinavas jauniešiem bija ļoti sīva konkurence, jo uz sacensībām bija ieradušās 5 komandas no bijušā Balvu rajona skolām, tās bija – Bērzpils vidusskola, Viļakas Valsts ģimnāzija, Balvu Valsts ģimnāzija, Tilžas vidusskola un Rekavas vidusskola.
Spēkojoties ar saviem pretiniekiem, visas dienas garumā spēles bija aizraujošas, emocionālas un dramatiskas priekš mūsu skolas jauniešu komandas, jo pienācās ciest zaudējumu un turnīrā palikt 5. vietā.
Komandā spēlēja: Jēkabs Kašs, Raivis Logins, Ivo Benedikts Skabs, Ervīns Kleins, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Matīss Keišs, Lars Miethke, Intars Bleidels.
Jaunietēm bija nedaudz mazāka konkurence kā jauniešiem, jo uz sacensībām bija ieradušās 3 komandas- no Balvu Valsts ģimnāzijas, Tilžas vidusskolas un Rekavas vidusskolas.
Spēles izvērtās līdzvērtīgas. Tomēr spēles galotnē ar BVĢ komandu mūsu meitenēm pietrūka veiksmes, kā rezultātā turnīrā ieguva 2. vietu.
Komandā spēlēja: Ilze Jermacāne, Dace Logina, Egija Ločmele, Megija Bukša, Iluta Keiša, Agrita Luīze Kušnire, Marija Samanta Diča.


13. novembrī Balvu Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „C” grupai, kur piedalījās Baltinavas vidusskolas zēnu komanda. Diena izvērtās diezgan gara ar saviem aizraujošiem mirkļiem un emocionālām spēles situācijām. Zēniem pietrūka drosmes un pieredzes, jo dažiem no spēlētājiem tās bija pirmās tāda veida sacensības. Rezultātā starp piecām komandām kopvērtējumā baltinavieši ieguva 3. vietu.
Sacensībās piedalījās– Balvu Valsts ģimnāzijas, Tilžas vidusskolas, Balvu pamatskolas, Bērzpils vidusskolas, Baltinavas vidusskolas komandas.
Mūsu skolas zēnu komandā spēlēja – Sandis Sutugovs, Kristers Juris Voicišs, Endijs Kleins, Arvils Kokorevičs, Toms Buravecs, Regnārs Gibala.


21. novembrī Balvos notika Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „B” grupai, kurās piedalījās Baltinavas vidusskolas jauniešu komandas. Sīvas cīņas risinājās visas dienas garumā. Respektējot pretinieka meistarības līmeni, piecu komandu konkurencē mūsu skolas zēni samērā pārliecinoši guva tikai uzvaras pār saviem konkurentiem, kā arī meitenes neatpalika no puišiem un starp četrām komandām, izcīnīja 1.vietu un ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona sacensībās. Sacensībās piedalījās – Bērzpils vidusskolas, Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Tilžas vidusskolas un Baltinavas vidusskolas komandas. Mūsu skolas zēnu komandā spēlēja – Matīss Keišs, Markuss Kleins, Intars Bleidels, Nils Miethke, Romualds Bolgarovs, Lars Miethke, Mareks Supe, Domeniks Slišāns, Valters Supe. Savukārt meiteņu komandā spēlēja — Gunta Logina, Nika Oļipova, Madara Circene, Renāte Ločmele, Evita Saidāne, Liene Kaša.
V.Gamazins, Baltinavas v-skola

Baltinavas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā novembrī 0Baltinavas vidusskolas skolēnu sasniegumi sportā novembrī 1