Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens!

Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens!

31.augustā Svātūnes karjerā norisinājās pirmais Stipro skrējiens Baltinavas novadā. Uz pasākumu reģistrējās 18 sportisti, no tiem arī trīs dāmas. Nepilnu 5 kilometru garajā distancē dalībniekiem vajadzēja pārvarēt dažādus šķēršļus. Veidojot distanci, tika izmantots karjera reljefs un dabiskie šķēršļi, tikai vietām izveidojot šķēršļus pārvarēšanai. Prieks bija trasē redzēt arī bērnus. Lai gan trase bija salīdzinoši grūta, mazie skrējēji ar to tika galā. Nākamajā skrējienā domāsim arī par bērnu vecuma grupu, jo šoreiz mazie sacentās ar pieaugušajiem un kopumā nebija tie sliktākie.


Sacensību rezultāti:


Vīrieši:
1.vieta Artis Logins
2.vieta Jānis Circens
3.vieta Gusts Agafonovs
Sievietes:
1.vieta Dagnija Razminoviča
2.vieta Dace Zelča
3.vieta Silvija Buklovska


Paldies visiem sacensību dalībniekiem, atbalstītājiem un skatītājiem. Paldies vecākiem, kas savus mazos sportistus nogādāja uz sacensību vietu. Paldies Vintaram Krakopam par trases sagatavošanu, Kristīnei Tomai par atbalstu trasē un Patrīcijai Ločmelei par sekretāres pienākumu veikšanu. Paldies par sadarbību A/S Latvijas Valsts meži. Turpināsim rīkot šīs sacensības arī turpmāk!


Baltinavas KN vadītāja Inta Krakopa

Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 0Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 1Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 2Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 3Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 4Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 5Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 6Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 7Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 8Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 9Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 10Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 11Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 12Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 13Baltinavas novadā noticis Stipro skrējiens! 14