Piedalās starpnovadu sporta sacensībās un gūst labus rezultātus

Piedalās starpnovadu sporta sacensībās un gūst labus rezultātus

Septembra sākumā ar kuplu dalībnieku skaitu visās vecuma grupās aizstāvējām Baltinavas vidusskolas godu Viļakā, kur risinājās atklātas novada sacensības smilšu volejbolā. Cīnoties ne tikai ar pretinieku komandām, bet arī ar dabas kaprīzēm, mūsu skolas skolēni spēja parādīt savu raksturu, neatlaidību un spēju sasniegt labus rezultātus.

Interesantas, skatāmas un apmeklētas spēles ritēja līdz vēlai pēcpusdienai, kur tika noskaidroti arī uzvarētāji. Komandu vērtējums bija individuāls. Skolēniem bija pasniegtas medaļas un diplomi, pie kuriem tika A grupā: Iluta Keiša un Agrita Luīze Kušnire — par iegūtu 1.vietu, Ervīns Kleins un Intars Bleidels — par iegūtu 2.vietu, Marija Samanta Diča un Gunta Logina – par iegūtu 3.vietu. B grupā: Matīss Keišs un Markuss Kleins — par iegūtu 1.vietu, Lauris Locmelis un Juris Kristers Voicišs – par iegūtu 3.vietu. C grupā: Anna Mīthke un Aivita Šolina – par iegūtu 2.vietu. Mazliet veiksmes pietrūka A grupas komandas meitenēm, kā arī C grupas zēniem, kuri ierindojās 4.vietā.

Kā jau katru gadu septembra nogalē, labākos skolu sportistus, sapulcina vieglatlētikas sacensībās. Drēgnā un mitrā dienā, sporta pasākums notika Balvu pilsētas stadionā, pulcinot 12 vispārizglītojošas skolas no četriem novadiem. Baltinavas vidusskolu pārstāvēja gan zēnu, gan meiteņu komandas ar gandrīz maksimāli pieļauto skolēnu skaitu trijās vecuma grupās, bet diemžēl daži labākie sportisti bija apslimuši… Vecākās un vidējās grupas skolēni spēkojās stafetes skrējienā, tāllēkšanā, sprintā, lodes grūšanā, šķēpa mešanā un dažādu distanču izturības skrējienā. Jaunāki sportisti mērojās spēkiem 4-cīņā un bija vērtēti gan individuālā meistarībā, gan komandu sniegumā. Pēc pamatīga darba un krietnās pārbaudes no dabas puses, tika noskaidroti un nosaukti labākie sportisti un labākas komandas. Kopvērtējumā Baltinavas vidusskolas A grupas gan jaunietes, gan jauniešu komandas ierindojās – 5. vietā, B grupas zēnu komanda – ieguva 3. vietu un C grupas zēnu komanda ierindojās 3. vietā. Individuālā sniegumā A gr. izcīnīja – 2. godalgotas vietas, B gr. – 5. godalgotas vietas.
Sacensībās piedalījās:
A grupas komandā – Jānis Doroškevics, Ilmārs Bleidels, Raivis Logins, Marija Samanta Diča, Renāte Ločmele, Madara Circene, Nika Oļipova.
B grupas komandā – Mareks Supe, Lars Miehke, Markuss Kleins, Juris Kristers Voicišs.
C grupas komandā – Endijs Kleins, Arvils Kokorevičs, Oļegs Putniņš, Regnārs Gibala, Andris Astratovs, Anna Mīthke, Annija un Dagnija Antonovas, Megija Stella Voiciša, Aivita Šolina.

V. Gamazins, Baltinavas vidusskolas sporta skolotājs