Panākumi volejbolā

Panākumi volejbolā

Šī gada 6. novembrī Balvos notika Balvu novada atklātās skolēnu sporta spēļu sacensības volejbolā „B” grupai, kur piedalījās arī Baltinavas vidusskolas zēnu komanda. Sīvas un emocionālas cīņas risinājās visas dienas garumā. Respektējot pretinieka meistarības līmeni, sešu komandu konkurencē, mūsu skolas puiši samērā pārliecinoši guva tikai uzvaras pār saviem konkurentiem gan apakšgrupā, gan pusfinālos, gan finālā, izcīnot 1.vietu turnīrā un ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona sacensībās.


Sacensībās piedalījās – Bērzpils vidusskolas, Balvu Valsts ģimnāzijas, Balvu Profesionālās un vispārizglītojošās vidusskolas, Tilžas vidusskolas, Baltinavas vidusskolas un Stacijas pamatskolas komandas.
Mūsu skolas komandā spēlēja – Markuss Kleins, Intars Bleidels, Lars Miethke, Mareks Supe, Valters Supe, Enriko Juhmanis, Lauris Ločmelis, Endijs Kleins.
V.Gamazins