ELVI meklē Latvijas zemniekus, kas būtu ieinteresēti realizēt savus produktus ELVI veikalos!

Veikalu tīkls ELVI, turpinot savu attīstības stratēģiju un palielinot Latvijas preču īpatsvaru veikalu tīkla sortimentā, aicina atsaukties Latvijas uzņēmējus un zemniekus, kas būtu ieinteresēti realizēt savu produkciju ELVI tīkla veikalos!
Veikalu tīkls ELVI darbojas pēc franšīzes principa, apvienojot dažādus Latvijas tirdzniecības uzņēmumus un pērnā gada nogalē ELVI ir attīstījis jaunu loģistikas centru, kas spēj nodrošināt arī svaigo produktu piegādi veikaliem, tāpēc aicinām atsaukties Latvijas uzņēmējus, zemniekus un mājražotājus, kas būt ieinteresēti sadarbībā. Aicinām atsaukties pārtikas produktu (augļu, dārzeņu, gaļas, gaļas izstrādājumu, piena un piena produktu, maizes, dažādu saldumu utt.) ražotājus kas:
— audzē/ražo produktus (tostarp sezonālus), taču to apjomi ir pietiekami tikai, lai apgādātu vienu vai dažus savai saimniecībai tuvākos veikalus ELVI.
— audzē/ražo produktus (tostarp sezonālus) tādos apjomos, ka varētu tos piegādāt ELVI loģistikas centram.

ELVI, 20 gadus darbojoties Latvijā, jau ir attīstījis labas sadarbības iestrādnes ar dažādiem Latvijas uzņēmumiem un zemnieku saimniecībām, un esam gatavi paplašināt savu sadarbības partneru klāstu, lai pilnveidotu veikalu tīkla sortimentu un sekmētu Latvijas preču noietu.


Zemniekus, kas ir ieinteresēti sadarbībā, aicinām aizpildīt klāt pievienoto anketu un nosūtīt to uz SIA ELVI Latvija e-pastu info@elvi.lv. Tālrunis uzziņām 27309454.
Anketu var aizpildīt arī tiešsaitē: tiny.cc/ELVI_anketa


Ar cieņu, SIA ELVI Latvija komercdirektore
Laila Vārtukapteine