Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā

Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā

Ceturtajā adventē Baltinavas teātris „Palādas" iedzīvotājiem, kā arī tūristu grupai no Valmieras dāvāja izrādi „Ontans i Zīmassvātki". Pirms izrādes ikviens interesents varēja izmantot iespēju iegādāties dažādus labumus mājražotāju tirdziņā. Pēc izrādes „Palādas" aktieri kopā ar baltinaviešiem devās uz „Ontana i Annes" parku, lai svinīgi iedegtu gaismiņas svētku eglītē.

Biedrību „Sukrums" un „Jaunieši Baltinavai" aktīvisti uz svinīgo pasākumu parūpējās par svētku noformējumu- gaismu virtenēm- kas skaisti izgaismoja parka teritoriju, radot sirsnīgāku vakara atmosfēru.

Kolektīvs „Palādas" sveica baltinaviešus ar ceturto adventi un tuvojošajiem svētkiem. Arī šogad Ontans un Pīters vilka bluķi apkārt svētku eglītei, ko pēc tam ievēla sakurtajā ugunskurā, sadedzinot visu slikto, kas bijis. Atbilstoši svētkiem, klātesošie kopā ar aktieriem un muzikantu Zinti Krakopu izdziedāja Ziemassvētku dziesmas, radot sirsnīgāku svētku sajūtu.


Teksts, foto: Madara Siliņa

Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā 0Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā 1Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā 2Iedegtas gaismiņas svētku eglītē „Ontana i Annes” parkā 3