MĀTES DIENAS KONCERTS BALTINAVAS KULTŪRAS NAMĀ

MĀTES DIENAS KONCERTS BALTINAVAS KULTŪRAS NAMĀ

Mātes dienā 8. maijā Baltinavas kultūras namā pulcējās māmiņas, vecmāmiņas un krustmātes, lai klausītos bērnu sniegto koncertiņu, kas viņām veltīts. Koncerta laikā bērni, kas piedalījās kultūras nama un Baltinavas novada domes izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas rīkotajā vēstuļu konkursā «Paldies saku māmiņai» saņēma nelielas balviņas, kā arī diplomus un atzinības rakstus. Jāsaka, ka bērnu atsaucība, piedaloties šajā konkursā, bija liela un bija sarežģīti noteikt labākos, jo bērni vēstules bija rakstījuši no sirds ieliekot tajās gan savu mīlestību, gan pateicību.

1. vietas ieguvēji – Ieva Kozlovska, Rihards Kokorevičs, Arvils Kokorevičs un Aleta Ločmele. 2. vietu ieguva – Inese Antonova, Andis Ločmelis, Liene Kaša un Andris Astrapovs. 3. vieta – Alise Dārta Logina, Kristaps Ločmelis, Annija Antonova, Rihards Cīrulis. Atzinību par piedalīšanos saņēma: Rihards Logins, Evana Ločmele, Renārs Gibala, Dagnija Antonova, Egija Ļvova, Intars Kļanskis, Jānis Logins, Ligita Matule, Kristaps Ločmelis, Esmeralda Juhmane, Inese Antonova, Mārtiņš Kļanskis, Anna Miethe, Sandis Sutugovs, Markuss Kleins.

Paldies visiem bērniem, kas piedalījās konkursā un sagādāja savām māmiņām un vecmāmiņām tik jauku pārsteigumu.

Paldies arī koncerta dalībniekiem – Baltinavas mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem: Markam Ločmelim, Agritai Luīzei Kušnirei, Aetai Ločmelei un Renātei Ločmeleipar skaistajiem skaņdarbiem un viņu pedagogiem – Marijai Bukšai, Aigaram Bukšam, Arnim Prancānam un koncertmeistarei Jeļenai Andrejevai. Paldies Viļakas bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem Andžejam Krakopam un Kitijai Vancānei par skaistajām dejām.

Baltinavas KN vadītāja

Inta Ločmele