Bērnības svētki Baltinavā

Bērnības svētki Baltinavā

4. jūnija rīts deviņiem Baltinavas novada bērniem sākās ar priecīgu satraukumu, jo šajā skaistajā dienā Baltinavas parka estrādē tika svinēti Bērnības svētki.

Ziedu fejas pavadīti bērni, kopā ar krusttēviem un krustmātēm svinīgi kāpa uz skatuves, kur pasākuma gaitā tika dziedātas gan dziesmas, gan iets rotaļās. Ziedu fejai palīgā nāca dūcoša bitīte un abas kopā viņas bērniem radīja burvīgu svētku noskaņu. Bērniem un ciemiņiem dejoja Briežuciema moderno deju grupas meitenes.

Pēc Baltinavas novada galvenās fejas – novada domes priekšsēdētājas Lidijas Siliņas skaistajiem apsveikuma vārdiem krustvecāki bērnus izšūpoja šūpolēs un viņi saņēma dāvaniņas – lietussargus, kurus vēlāk varēs izkrāsot, kā nu kuram pašam liksies visskaistāk.

Bērnu krustvecāki teica katram bērnam novēlējumus, kas pasākuma noslēgumā tika palaisti debesīs, kopā ar krāsainiem baloniem. Lai piepildās!

Liels paldies burvīgajām pasākuma vadītājām – fejai Skaidrītei un bitītei Aļonai. Paldies Briežuciema dejotājām. Paldies Edgaram par pasākuma apskaņošanu. Un ļoti liels paldies Agrim un Sarmai par šī pasākuma veiksmīgu izdošanos.

Teksts: Baltinavas KN vadītāja Inta Ločmele

Foto: Evita Broka,

Baltinavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste