„Lidice 2017.”

„Lidice 2017.”


Jau vairāku gadu garumā ar labiem panākumiem Baltinavas skolēni piedalās starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Lidice”.Arī šis gads nebija izņēmums. Bērni zīmēja radošos darbus par tēmu “Ceļojums”, attēlojot gan ceļojuma plānošanu, pārgājienus, skaistākās vietas gan Latvijā gan citur pasaulē, gan transporta līdzekļus un daudz ko citu. Konkursam tika iesūtīti 1165 darbi no 49 Latvijas novadiem un pilsētām
Arī šogad trīs Baltinavas Mūzikas un mākslas skolas jaunie mākslinieki iekļuva laureātu godā un devās uz Rīgu saņemt apbalvojumus. Ieva Kozlovska, Kristaps Kašs un Intars Kļanskis bija labāko Latvijas jauno talantu vidū, viņu radošie darbi tālāk mēros ceļu uz Čehijas pilsētu Lidici, lai turpinātu konkursu nu jau starptautiskā mērogā. Visi labāko autoru darbi tika izstādīti Rīgas domes telpās un bija apskatāmi jebkuram interesentam.
Baltinavas Mūzikas un mākslas skola un Baltinavas novada pašvaldība deva iespēju bērniem doties uz Rīgu, kur viņi svinīgi saņema apbalvojumus, apskatīja Vecrīgu, iepazinās ar Brīvības pieminekli un sardzes maiņu un noslēgumā ļāvās pozitīvām emocijām 5D kino apmeklējumā.


Indra Keiša

„Lidice 2017.” 0„Lidice 2017.” 1„Lidice 2017.” 2„Lidice 2017.” 3„Lidice 2017.” 4„Lidice 2017.” 5