Realizēts projekts „Pašapkalpošanās veļas mazgātavas izveide Baltinavas novada Baltinavā”

Baltinavas novada dome 2015.gada 27.maijā pabeidza projekta realizāciju „Pašapkalpošanās veļas mazgātavas izveide Baltinavas novada Baltinavā". Projekta realizācijas laikā tika veikta pagrabtelpas vienkāršotā rekonstrukcija, darbus veica SIA „Kalna nami" par. Tika iegādāta veļas mazgājamā mašīna ar žāvētāju HOTPOINT ARISTON AQD1070D-49 EU/B par cenu 535,00 € (ar 21% PVN), veļas mazgājamā mašīna AGE L-73470FL par cenu 357,00 € (ar 21% PVN) no SIA „MK TRADE".Tāpat tika iegādāts galds par 48,00 € (ar 21% PVN) no SIA „JUTA MĒBELES" un četri krēsli par summu 91,08 € (ar 21% PVN) no SIA „AMISA". No Baltinavas novada pašvaldības līdzekļiem tika uzstādīta dušas kabīne, izlietne un tualetes pods.

Pie projekta realizācijas strādāja projekta vadības grupa: Dace Ločmele – projekta koordinatore, Silvija Zelča – projekta grāmatvede, Sarmīte Tabore – projekta vadītāja.

Jūnijā un jūlijā Sociālais dienests sadarbībā ar Sociālo un saimniecisko lietu komiteju strādās pie veļas mazgātavas pakalpojumu sniegšanas grafika izstrādes un pakalpojuma tarifiem, un ar augusta mēnesi novada iedzīvotājiem būs pieejami veļas mazgātavas un dušas pakalpojumi. Par visu novada iedzīvotāji tiks informēti novada mājas lapā un novada informatīvajā izdevumā „Baltinavas Vēstis".

Informāciju sagatavoja projekta vadītāja S.Tabore

Datums: